ورود اعضاء   ورود مهمان
به سایت رسمی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران خوش آمدید

زعفر یاوری: شیوع کرونا صنف عکاسان را ورشکست کرد

مورخه 1398/12/28       کد 257

#کرونا_را_شکست_میدهیم
#ایران_قوی_باش
#در_خانه_بمانید

 

زعفر یاوری: شیوع کرونا صنف عکاسان را ورشکست کرد/ بلاتکلیفی کامل عکاسان

رئیس اتحادیه صنف عکاسان و فیلمبرداران تهران با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا صنف عکاسان و فیلمبرداران را ورشکست کرد گفت: بسیاری از صنوف من جمله عکاسان و فیلمبرداران ۱۱ ماه سال را به امید کسب و کار در  پایان سال و ایام نوروز سپری کردند و از مدت ها قبل زمان را رزرو کرده و بیعانه هایی را از مشتریان اخذ کرده بودند که شیوع ویروس کرونا موجب شد تا افراد تمامی رزروی های خود را کنسل کنند.

زعفر یاوری بیان کرد: از سوی دیگر ماه رجب و شعبان که از ماه های مبارک سال بود و افراد جشن های خود را  برگزار می کردند، با شرایط فعلی هیچ مراسمی برگزار نمیگردد و پس از آن ماه مبارک رمضان می رسد؛ ضمن اینکه مشخص نیست شرایط به چه منوال خواهد بود، پس نه تنها یک سال بلکه سال پیش رو نیز با مشکلات عدیده بیکاری روبه رو هستیم، ما به نهایت ورشکستگی رسیده ایم.

وی در ادامه بیان داشت: در شرایط فعلی تکلیف مان روشن نیست، واحدهای صنفی هر کدام دارای سه چهار نیرو است که تمام امیدشان به عیدی شب عید و درآمد پایان سال بود، لذا اگر کارفرما مغازه خود را ببندد، همگی بیکار می شوند و همچنین باید پاسخگوی سازمان هایی مانند دارایی، عوارض شهرداری، بیمه و … باشند که در آینده نزدیک با ارسال قبوض مختلف مطالبات خود را خواهند داشت.

یاوری تاکید کرد: اکنون زنگ خطر به صدا درآمده، نه تنها برای بیماری بلکه برای ورشکستگی بسیاری از صنوف، دولت و سازمان های وابسته در امر مطالبات خود تصمیم عادلانه اخذ کنند.

منبع مشروح خبر:وب سایت اتاق اصناف تهران
http://www.otaghasnaftehran.ir/fa/1398/26041/

 

 

زعفر یاوری شیوع کرونا صنف عکاسان را ورشکست کرد اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران

 

مطالب مرتبط :

----------------------------------

شیوع کرونا ، تغییر ساعت کاری اتحادیه

جلوگیری از شیوع کرونا توسط دستگاه کارت خوان

لیست مشاغل و اماکنی که در زمان شیوع کرونا باید تعطیل باشند

تشکر از کادر درمانی و پزشکان در مبارزه با کرونا

 

 

 


کرونا ویروس کرونا ورشکستگی اتحادیه عکاسان تهران زعفر یاوری شیوع کرونا corona مراسم عروسی جشن عروسی رزرو تالار رزرو عکاسی رزرو فیلمبردار